» »Unlabelled » Soner Kaldı, Kerem Gitti

İzmir’de mutlu olduğunu söyleyen 29 yaşındaki oyuncu, “takımda kal” teklifine olumlu yanıt verdi. Kerem Gönlüm ise tercihini Sakarya BŞB’den yana kullandı
Sezona yönetim, teknik ekip ve oyuncu kadrosunda yeniliklerle girmeye hazırlanan Pınar Karşıyaka, Boşnak çalıştırıcı Nenad Markoviç'ten sonra şimdi de takımda 4 yıldır aralıksız görev yapan Soner Şentürk ile yeniden nikah kıymaya hazırlanıyor.
Sözleşmesi biten Soner geçen sezon 32 maçta 10.21 dakika süre ortalaması tutturup maç başı 2 sayı, 1.3 ribaund ve 1.4 asistle görev yapmıştı. Pınar Karşıyaka'da son 4 sezonda aralıksız görev yapan 29 yaşındaki oyun kurucu, 5 final oynadı ve 3 kupa kaldırdı. Basketbol Şube Başkanı Turgay Büyükkarcı ile görüşüp teklife olumlu yanıt veren Soner Şentürk ile yeniden sözleşme yenileceği öğrenildi. Soner'in yanı sıra geçen sezon Pınar Karşıyaka'ya katılan Muhammed Baygül ile de ilk görüşmenin olumlu geçtiği ve bir sezon daha yeşil-kırmızılı formayı giymeye yakın olduğu açıklandı. Öte yandan Karşıyaka'nın 38 yaşındaki tecrübeli ismi Kerem Gönlüm bir alt ligdeki Sakarya Büyükşehir Belediyespor ile anlaştı.
Kerem geçen sezonu ligde 6.9 sayı ve 4.6 ribaunt ortalaması ile görev yapmıştı.

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yap