Anılar Taraftarla Buluşuyor

Karşıyaka Nikah Dairesi’nde 08 Eylül Salı günü saat 20.00’de KSK ANI GECESİ düzenlenecek.

Karşıyakalı yazar Deniz Gezginci’nin geçtiğimiz aylarda okuyucuyla buluşan ve Türkiye genelinde büyük ilgi gören BUÇUKLU SEMTİN HERGELE ÇOCUKLARI kitabındaki anılar taraftarlarla buluşacak.

Karşıyaka Belediyesi tarafından organize edilen gecede Karşıyaka’nın ilk taraftar oluşumu Hergele’den günümüzdeki Çarşı’ya kadar kitapta yer alan bir çok anı sahipleri tarafındananlatılacak.

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ve KSK Başkanı Ali Erten’in de katılacağı gecenin moderatörlüğünü kulübün eski As Başkanlarından Ahmet Diker yapacak.

Gecede Hakan Şirin (Deli) , Hakan Ortabaş, Selami Gönülkırmaz (Salam), Şanol İber (Ayı Şenol), Kel Aydın gibi eskiden tribünlerin başını çeken isimler ile Karşıyaka Taraftarlar Derneği Başkanı Okan Kırmacı, KSK Çarşı tribün lideri Taner Ütüklerli, Altar Toker gibi bir çok isim yeralacak.

Taraftarların yanı sıra Karşıyaka’ya hizmet etmiş yöneticiler, sporcular ve basın mensupları da anıları ile geceye renk katacak.

08 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de Karşıyaka Nikah Dairesinde gerçekleştirilecek olan gecede, “Buçuklu Semtin Hergele Çocukları” kitabı yazarı Deniz Gezginci saat 18.00’de kitabını imzalayacak.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.