Ayağının tozuyla All-Star’a davet aldı

Pınar Karşıyaka’nın son transferi Christopher Evans, henüz formasını giymediği takımını Tahincioğlu All-Star 2019’da temsil edecek.

Pınar Karşıyaka’nın geçen hafta İspanya’nın Gran Canaria takımından transfer ettiği Christopher Evans, dün sağlık kontrolünden geçip, ardından takımla ilk antrenmanına çıktı.

Türkiye Basketbol Federasyonu, ABD’li oyuncunun adını, Tahincioğlu All-Star 2019 organizasyonu kapsamında gerçekleştirilecek smaç yarışmasına katılacaklar arasında gösterdi.

Evans, İstanbul’da bulunan Sinan Erdem Spor Salonu’nda 20 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek etkinliğin smaç yarışmasında yeteneklerini sergileyecek.

Christopher Evans, Türkiye’de daha önce oynamadığını ancak İzmir’in güzel bir şehir, Pınar Karşıyaka’nın da çok iyi bir takım olduğunu bildiğini söyledi.

Transferi sürecinde arkadaşlarıyla konuştuğunu kaydeden Evans, “Pınar Karşıyaka’ya gelmeye karar vermem çok zor olmadı.” ifadelerini kullandı.

Evans, Tahincioğlu All-Star 2019’da smaç yarışmasına katılacağı için heyecanlı olduğunu belirterek, “Böyle bir teklif gelmesinden dolayı çok memnun kaldım. İzleyicilerin beni smaç yarışmasında görmek istemeleri çok güzel. Daha önce smaç yarışmasına katılmamıştım. Elimden gelenin en iyisini yapmak için uğraşacağım. Gelir gelmez takımımı temsil edecek olmak da benim için ayrıca mutluluk verici.” diye konuştu.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.