Başarının şartlarından ilki sürekliliktir.

Belki kişi dünyanın tüm nefretini toplamış olabilir ama “doğru söze ne hacet”

Başarının şartlarından ilki sürekliliktir. – Adolf Hitler

Statü olarak 4. ligde, transfer yasaklısı olarak mücadele vermekteyiz.

“Sokakta oyna kaldırımda destekleriz” ancak Kulübümüzün, renklerine aşık Taraftarın hak ettiği konum değil buralar. 

Eminiz; topçu kardeşlerimiz, hocamız ve ekibi her maç 3 puan için ellerinden geleni yapıyor. Özellikle son haftalarda aldığımız puanlar çok değerli. Verilen mücadele bizleri bir sonraki savaş için daha güçlü kılıyor.

Bugün topçularımız maçın başından itibaren Kızılcabölük takımına geçit vermedi. Maçın 77.dakikasında tam anlamı ile Taraftarın pası ile gol geldi.

Yeni koçumuz Bauermann Galatasaray galibiyeti sonrası “Karşıyaka Taraftarı takımın sadece altıncı değil, yedinci, sekizinci hatta dokuzuncu oyuncusu” dediği gibi Bugün de bir defa daha anladık ki “TARAFTAR” kesinlikle takımın 12. oyuncusu.

Sonuç olarak belirtmek isteriz; hiçbir hesap yapmaksızın tek istediğimiz galibiyet serisinin devamının gelmesi. Son 3 haftadır aldığımız 9 puan ligde ilk 6’da bulunan takımlarımız. Bizim bu ligde içerisi dışarısı farketmez, galip gelemeyeceğimiz takım ve karşılaşma yok. 

Ufak bir serzenişte bulunmadan konu kapanmasın. Hafta içi, okul ve mesainin olduğu bir gün, saat 14.30 yapılan bir karşılaşmanın fiyatı nasıl 20 TL olarak belirlenebiliyor?

Karşıyaka Çarşı Grubu

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.