Biz Kazanacağız!

Bugün tesislerimizde Birlik ve Beraberlik toplantısı yapıldı. Belediye Başkanımız Dr. Cemil Tugay, Kulüp Başkanımız Turgay Büyükkarcı, Taraftarlar Derneği Başkanımız Okan Kırmacı, 1912 Karşıyaka Derneği Başkanımız Cem Karagözlü katıldı. Yapılacak tüm çalışmalarda, organizasyonlarda ortak hareket etme kararı alındı.

Bu bir milattır. Belki şimdi verilen mesajlar, yapılan toplantı sıradan bir toplantı gibi görünse de bu ortak çalışma kararının ardından gelecek başarılar sonrası tarihi bir öneme sahip olacak.

Belediye şimdiye kadar kulübe hep mesafeli yaklaştı. Cemil başkan sonrası Belediye & Kulüp ilişkisi tamamen yeni anlamlara büründü.

Birlikteliğe Karşıyakanın en büyük gücü ve Kulübün var oluş amacı “TARAFTAR” ve yeni yapılanması ile 1912 derneği de eklenince gelecek daha parlak görünüyor.

Yönetimin geldiği günden bu zamana kadar yaptıkları, iyileştirme çalışmaları kapsamındaki hırsı ve özverisi Karşıyakanın bu en büyük üç gücü ile birleştiğinde başarı kaçınılmaz olacaktır.

Her bileşenin bu kadar istekli olması biz Taraftarlara umut aşılıyor. Emeği geçen herkese özellikle Karşıyaka emekçisi Başkanlarımız, Cemil Tugay, Turgay Büyükkarcı, Cem Karagözlü ve Okan Kırmacı’ya sonsuz teşekkürler.

Karşıyaka Çarşı Grubu

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.