BU DA ÇARŞI’NIN SÖZÜ..

Yıllardır kurtulamadığımız hastalık yine nüksetti.
Kulüp başkanı ,ikinci başkanı ile fikir ayrılığına düştü,uzlaşmak yerine “ipler kopsun” noktasına gelindi.

Belediye başkanı daha koltuğuna tam oturamadan ,belediyenin sorunlarının ve geleceğinin planlamasını yapamadan,kulübün tüm sorunlarını çözmek durumundaymış,zorundaymış gibi bir durumda bırakıldı.

Holding belirsizlik ortamı var diyerek isim hakkı kullandığı şube dışında kulübün diğer unsurlarına vereceği destek için ketum kaldı.

Olan yine KAFKAFIMIZA yani bize yani taraftara oluyor.

Pazartesi Ulu Önderin kulübümüzü ilk ziyaretini anacağız.Hani her zaman gurur duyarak,ayrıcalığımız olarak,övünç kaynağımız olarak gösterdiğimiz bir günü anacağız.
Ne demiş o gün Paşam : Karşıyaka Spor Kulübünde karşı karşıya bulunduğum gençlik iftihar’a çok şayandır.Bu gençlik muvacehesinde istikbalin kuvvet-i saadeti ne bariz görülmektedir.”
Yani demiş ki “Kaf Kaf gençliği benim gözümde çok takdir edilesidir.Bu gençler daima başarılı olacaklarını bana hissettirmektedir” demiştir.

O zaman biz de Kulübün başkanına ,ikinci başkanı ve aynı zamanda futbol şubesi başkanına diyoruz ki “Ulu önderimizin bahsettiği Gençler olarak Pazartesi akşamı anma törenlerinde el ele ,omuz omuza olun taraftara umut olun,belediye başkanına yapacağı desteğin kulübün geleceği için ne kadar değerli olduğunu hissettirin,holdingin heyecanını arttırın ki destekleri artsın.Kendinize de bugüne kadar yaptığınız fedakarlıkların,ailenizden çalıp harcadığınız zamanın,rızkınızdan arttırdığınız paraların kıymetinin anlamsız şeylerle kurban olamayacağını gösterin.

Kısaca ATATÜRK’ün hitabındaki Gençlik olduğunuzu ,KSK nin takdire şayan Gençliğinin mirasını taşıdığınızı gösterin.

Biz de ölümüne arkanızda yanınızda olduğumuz için gurur duyalım.

Pazartesi gecesi Ata’mızın ziyaretinin gururunu yaşarken,sizlerin de birlik ve beraberlik içinde olduğunuzu görerek bir kez daha hep birlikte KAF KAF çekmenin keyfini yaşayalım.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.