BÜYÜK BİR HAYALİMİZ VAR…

ÇİĞLİ SELÇUK YAŞAR TESİSLERİNİN HEMEN KARŞISINDA , 75.YIL LİSESİ YANINDA 25.000 KİŞİLİK STADIMIZ OLSA !
STADIMIZIN YANINDA PROFESYONEL FUTBOL TAKIMIMIZIN MAÇLARA HAZIRLANACAĞI ANTRENMAN SAHASI,KAMP YAPABİLECEĞİ KAMP MERKEZİ OLSA !
PROFESYONEL FUTBOL TAKIMIMIZ , YENİ STADIMIZIN YANINDAKİ KAMP MERKEZİNE TAŞININCA , MEVCUT SELÇUK YAŞAR TESİSLERİMİZİN SADECE FUTBOL VE BASKETBOL ALTYAPILARINA HİZMET EDECEK ŞEKİLDE REVİZYONU YAPILSA !
STADIMIZ ÇİĞLİ’YE YAPILINCA ,YALIDAKİ SEMT STADYUMUMUZ  HEM VOLEYBOL , HEM BASKETBOL MAÇLARIMIZIN OYNANABİLECEĞİ 7-8 BİN KİŞİLİK BİR SALON YAPILARAK GERÇEK BİR MABET OLSA !
YALIDAKİ SALONUMUZUN ÖNÜNDE YELKEN ŞUBEMİZİN,TENİS ŞUBEMİZİN FAALİYETLERİNİ YÜRÜTEBİLECEĞİ DÜZENLEMELER YAPILIP , TÜRKİYE’NİN EN GÜZEL YERİNDEKİ KULÜP BİNAMIZ , BAŞKANLIK SARAYI OLARAK HİZMET VERECEK ŞEKİLDE TADİL EDİLSE !
NE GÜZEL OLUR DİYE HAYAL KURDUK.
SONRA BİR BAKTIK BU HAYAL DEĞİL Kİ;
ÇİĞLİ’DE BAHSETTİĞİMİZ YERDE STAD YAPILABİLECEK, BÜYÜK KISMI HAZİNEYE , BİR BÖLÜMÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE AİT BİR ARAZİ VARMIŞ,
E ÖDENİĞİ HAZIR BİR STAD PROJEMİZ ZATEN VARMIŞ,
BU STAD YERİNİN DİBİNDE METRO İSTASYONU , YANINDAN GEÇEN OTOBANI , TOPLU TAŞIMA DURAKLARI VARMIŞ,
“BIRAKIN BEN KARŞIYAKA’YA STAD YAPAYIM” DİYEN VE DEVLET ÖDENEĞİ KADAR BİR BÜTÇE AYIRABİLEN BİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ VARMIŞ,
SADECE BİR SEMT STADI YERİNE , KULÜBÜNÜN TÜM GELECEĞİNİ SIRTLAYABİLECEK; HEM STAD,HEM KAMP MERKEZİ,HEM ALTYAPILARININ MODERN TESİSLERİNİN OLACAĞI,SALON SPORLARININ ÜST DÜZEY İSTİFADE EDEBİLECEĞİ,KULÜP BİNASININ PARMAK ISIRTTIRACAĞI,AMATÖR ŞUBELERİNİN İHYA OLACAĞI BÖYLE BİR PROJEYİ ÖLÜMÜNE SAHİPLENECEK TÜRKİYENİN EN BÜYÜK TARAFTARI ZATEN VARMIŞ,
ÖYLEYSE BU HAYAL GÖRÜNEN GERÇEĞİN OLMASI İÇİN NE EKSİKMİŞ ?
BUGÜNE KADAR KONUŞAN ,AMA 100 YAŞINI AŞMIŞ KAF SİN KAF’I HALA BEKLETEN, HER YETKİLİ MAKAM VE KİŞİNİN BU PROJEYİ HAYATA GEÇİRECEK İRADEYİ GÖSTERMESİ EKSİKMİŞ.
BİZE “SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ?” DİYE SORMAYIN.

BİZ HAYAL GÖRÜNEN GERÇEĞİ İSTİYORUZ.

KARŞIYAKA ÇARŞI GRUBU

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.