Herkes Kombine Almaya

Evet eleştirilecek çok konu var. Bunların yanında ay gibi belirgin acımasız gerçeklerimiz de var. Transfer yasakları ve ödenmesi gereken borçlar gibi.

Derinden ve Karşıyaka gerçeğinin kalitesini katarak ele alırsak Türkiye’de bize yakışan herhangi bir lig yok. Kokuşmuş süper lig, 1 lig vs..  Ama bir gerçek var ki profeyonel takımımız  3. ligde mücadele ediyor. 20 küsur senedir yaşanılan başarısızlıkların ve borçların sorumlusu mevcut yönetim değildir. Şu an yönetimin taraftarından başkası yoktur. Biz taraftar dışında kulübün kapısını çalan bir kişi, kurum yada kuruluş, şirket vs yoktur. Ve başlangıç olarak kombine almak Taraftar açısından bir zorunluluktur.

Taraftarın yapacağı çok basit. Hem basketbol, hem de Futbol kombinesini alıp maça gelecek ve kıçı yırtılana kadar tezahurat yapacak. 

Lütfen herkes ertelemeden kombinesini alsın.

Sezonluk kombine kart ücretleri kapalı tribün 300, VIP tribün 600 TL olarak belirlendi. Biletler KSK Store’un çarşıdaki mağazasında, Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri’nde ve Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’ndaki basketbol ofisinde satılacak. Kombinesini kredi kartı ile almak isteyen taraftarlar, yalnızca Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’ndaki ofisten işlem gerçekleştirebilecek. 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.