KESİN SESİNİZİ !


SON “KARŞIYAKA TARAFTARININDIR;SON SÖZÜ TARAFTAR SÖYLER” BAŞLIKLI YAZIMIZDA KARŞIYAKALI DURUŞUMUZU HATIRLATMAYA ÇALIŞARAK, TÜM EDEBİMİZLE KAMUOYUNA BİR ŞEYLER ANLATMAYA ÇALIŞTIK.

AMA BAZILARI BU DEDİKLERİMİZİ YOK SAYARAK,AYMAZCA VE USLUPLARINA DA DİKKAT ETMEDEN, GAZETECİYİZ DİYEREK KARŞIYAKAMIZ ÜZERİNDEN, ARTIK NE HESABI VARSA BAŞTA ERDAL ACAR’A,SONRA DA KARŞIYAKA GENEL KURULUNUN TAKDİRİ İLE SEÇTİĞİ YÖNETİME SALDIRIYORLAR.

GALİBA DEMEK İSTEDİKLERİMİZİ ANLATAMADIK.

O ZAMAN TARAFTAR GİBİ ANLATMAK LAZIM.

DİNLEYİN O ZAMAN!

ERDAL ACAR KARŞIYAKA İLE İLGİLİ PROJELERİNİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN ÖNCE BİZE ,TARAFTARA GELDİ.

ÇÜNKÜ KARŞIYAKA’NIN EN ÖNEMLİ UNSURUNUN TARAFTAR OLDUĞUNU,TARAFTARININ SİNDİREMEDİĞİ HİÇBİR OLUŞUMUN BAŞARILI OLAMAYACAĞINI BİLİYORDU.(İÇİMİZDE OLUP DA HALA ÖĞRENEMEMİŞLER VAR)

BİZ KENDİSİNİN SAMİMİYETİNE İNANDIK VE GENEL KURULDA DESTEK OLABİLECEĞİ 2 BAŞKAN ADAYINDAN, KARŞIYAKAMIZIN MENFAATLERİ İÇİN OLMASI GEREKTİĞİNE İNANDIĞIMIZ ADAYI ADRES GÖSTERDİK.

BUNU YAPARKEN DE BİZİMLE TEMASI DIŞINDA RESMİYET OLARAK DA,GEÇMİŞ YILLARDA KULÜBÜMÜZE HİZMET VERMİŞ, 2.BAŞKANLIK GÖREVİ YAPMIŞ VE HALEN DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN NAZIM TORBAOĞLU İLE GÖRÜŞMESİNİ SALIK VERDİK.

GENEL KURULDA DA HERKES BİLİYOR Kİ, KAZANAN BAŞKAN VE YÖNETİMİ SIRF ERDAL ACAR DESTEKLEDİ DİYE DEĞİL, BİZİM, KARŞIYAKA TARAFTARININ ,KARŞIYAKA ÇARŞISININ OYLARI İLE SEÇİLMİŞTİR.

KARŞIYAKA TARAFTARININ İSTEMEDİĞİ KİMSE KARŞIYAKA’YI YÖNETEMEZ EN FAZLA YÖNETTİĞİNİ SANIR.

ŞİMDİ GELELİM SALLAYIP DURANLARA,

BURAYA BAKIN,KULAKLARINIZI AÇIN.

BİZ ERDAL ACAR’IN KARŞIYAKA’YA VERDİKLERİNE BAKIYORUZ.

BİR AYDA 8 MİLYON TL BAĞIŞ YAPARAK BELKİ BU YIL KÜME DÜŞMEYE OYNAYACAK KULÜBÜMÜZÜ ŞAMPİYONLUK HAVASINA SOKUYORSA,BÜTÜN SALLAMALARINIZA CEVAP VERMEYEREK SADECE İCRAAT YAPIYORSA,BİZLE KONUŞTUĞU SÖZ VERDİĞİ NE VARSA GERÇEKLEŞTİRİYORSA,EN FAZLA KARŞIYAKALI OLARAK ANILMAKTAN BAŞKA BİR MENFAAT SAĞLAYAMAYACAĞI KSK’YI SİZİN GİBİ KAĞITTAN DELİKANLILARA SORMAYIP TARAFTARI İLE YÜRÜYORSA BİZ DE ERDAL ACAR’I SİZE YEDİRTMEYİZ.

KARŞIYAKA TRİBÜNLERİNİN PARTİSİ YOKTUR.

KARŞIYAKA TRİBÜNLERİNDE, SEÇİM ZAMANI A PARTİSİNE OY VEREN DE,B PARTİSİNE OY VEREN DE BİR AĞIZDAN İSTİKLAL MARŞI SÖYLER,ATASINI ANAR, OMUZ OMUZA KAF KAF ÇEKER.

KARŞIYAKA TRİBÜNLERİ TEKTİR.,ADI KARŞIYAKA ÇARŞISIDIR.

HİÇ BİR ZAMAN KAMPLAŞMAMIŞTIR.

AMA SİZİN GİBİ SIRF ŞEKİLDEN KARŞIYAKALIYIM DİYENLERİ DIŞARDA BIRAKIR.

KARŞIYAKA TRİBÜNLERİNİN ZEKASI VARDIR. AKIL ALMAZ, KİMSEYE KANMAZ.

BAŞ TACI ETTİĞİNİN YAMUĞUNU GÖRÜRSE “GÖRMEK NE”, HİSSETSE AYAKLARI ALTINA ALIR.

KARŞIYAKA TRİBÜNLERİ SAYGINDIR.

KENDİNE DE, KULÜBÜNE DE,KULÜBÜNE HİZMET ETTİĞİNE İNANDIĞINA DA LAF SÖYLETMEZ.

KARŞIYAKA ADAMI…

KARŞIYAKA ÇARŞI GRUBU

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.