Şampiyonluk yakın, biletleri alın.Karşıyaka, transfer yasağına rağmen altyapıdan yetiştirdiği gençleriyle şampiyonluğa koşuyor. Zafere giden bu yolda şehrin bütün dinamiklerinden desteklerini bekliyor. Gelin bilet kampanyamıza katılın, 3.Ligde taraftar rekorunu kırıp, Atatürk Stadını hep birlikte dolduralım. Adımızı finale yazdıralım.

İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, EBSO Başkanı Ender Yorgancılar, Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, İzmir B.B. Başkanı Tunç Soyer, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, Bayraklı Belediye Başkanı Serdal Sandal, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Taraftarın Vekili Kerem Ali Sürekli ve Bütün İzmir Milletvekilleri, Büyük firmalar ve İşadamları. Semtimizin bütün sivil toplum örgütleri ve dernekleri. Kulübümüzün eski başkanları ve eski yöneticileri. Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Altay Başkanı Özgür Ekmekcioğlu ve saymayı unuttuğumuz nice isimler….

Sizden ricamız, milli mücadele yıllarında, istiklal madalyalı kurtulus savaşı gazilerinin kurduğu, armasına Atatürk tarafından ay-yıldız verilen, bir başkaldırı simgesi olan Karşıyaka Spor Kulübünün onuruyla eski günlerine dönmesi için bilet kampanyasına destek olmanız.

Şampiyonluk yakın, biletleri alın.

Karşıyaka Çarşı Grubu

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.