SEVDANIN YÜRÜYÜŞÜ – 1 Kasım Programı

Bu yıl SEVDANIN YÜRÜYÜŞÜ ile anacağız kulübümüzün kuruluşunu ve bu vesileyle kurucularını.
İlk olarak bugüne kadar vefatının sene-i devriyelerinde kulübümüz ve taraftarlarımızca ziyaret edilen kurucu başkanımız merhum Zühtü IŞIL’ın,kuruluşuna önderlik ettiği KAF SİN KAF topraklarına onlarca yıl sonra taşınan, Örnekköy Mezarlığındaki kabrinde buluşacağız hep birlikte 1 Kasım saat 11:00 de.
Onu ve tüm arkadaşlarını anacak,yaktıkları meşalenin 106 yıl sonra da KARŞIYAKA TARAFTARININ yüreğinde hala ilk günkü heyecanı ile yandığını gösterecek, bu sevgiyi anıtsallaştırdıkları için şükranlarımızı sunacağız.

Sonra akşam 18:00 de KARŞIYAKA ÇARŞISI girişinde toplanacağız.

Herkesi ama herkesi bekliyoruz bu sene. Mazeret yok.Zor günlerden geçiyoruz,tek gücümüz sevgimiz ve kulübümüze bağlılığımız, o yüzden herkes gelecek.

Valimizi de görmek istiyoruz,İl Emniyet Müdürümüzü de. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere Belediye Başkanlarımızı da,Kaymakamımızı da,İlçe Emniyet Müdürümüzü de. AkParti , MHP, CHP ilçe Başkanlarımızı da..
Kendi Kulüp başkanımızı da ,İZMİR’imizin diğer güzide kulüp başkanlarını da, Karşıyamızın sivil toplum kuruluşlarını da.
AMA TÜM KİMLİKLERİNİ BİR YANA BIRAKARAK ,SADECE KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜNÜN KURULUŞUNU KUTLAMAK İÇİN gelecekler.

Bizler de hiç bir siyasi söylemde bulunmayacak, stat dahil herhangi bir konu için protesto, herhangi bir başka takım, kulüp veya oluşum için slogan atmayacak, attırmayacağız. SADECE AMA SADECE KARŞIYAKA MARŞLARI SÖYLEYECEK,TEZAHÜRATLARI YAPACAĞIZ.
Bu kulüp hiçbir zaman sahipsiz kalmadı,kimse kalmasa TARAFTARI var ama ilgisizlik hep kahretti, bu zor günleri aşacak ilgiyi, birlikteliği, birleşmeyi SEVDANIN YÜRÜYÜŞÜ ile başlatacağız.

ÇARŞI’DAN BAŞLAYACAK YÜRÜYÜŞÜMÜZ ve güzel bir tesadüf eseri bundan 79 yıl önce yine bir Cumhuriyet Bayramı ertesi 30 Ekim 1939 da açılışı yapılan ve bunca yıl KAF SİN KAF ın bayrağının dalgalandığı ve dalgalanacağı, ancak şu an yıkımı yapıldığından beri kaderinin ne olacağı belirsiz YALIDAKİ KULÜP BiİNAMIZ VE STAD ALANIMIZDA BİTİRECEĞİZ.

Burada görsel şovumuz sonrası hep birlikte TEK SES ,TEK YÜREK,TEK NEFES HAYKIRACAĞIZ :
KAF KAF KAF SİN SİN SİN KAF SİN KAF SİN KAF

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.