SİYASET-POLİTİKA-KSK-KSK TARAFTARI-FATİH DİNİZ

SİYASET-POLİTİKA-KSK-KSKARAFTARI-FATİH DİNİZ
Yazımızın başında içeriği daha iyi özümsemek adına başlıktaki kavramları irdeleyelim !
SİYASET:Organize bir yapının işlerini düzenleme ve yürütme sanatıyla ilgili özel görüş veya anlayıştır.
POLİTİKA: Bir gücün etkinliklerini amaç, yöntem ve içerik olarak düzenleme ve gerçekleştirme esasının bütünüdür.
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ:Kurucularının ;vatan , millet sevgisi,bağımsızlık mücadelesi duygularıyla tohumlarını ektiği, ülkemizin tarihteki sosyal siyasal sportif gelişimi sürecinde aynı duygularla çizgisini ve ilkelerini değiştirmeden bir asrı aşkın zamanda kitleleri peşinden sürükleyen çınardır.
KARŞIYAKA TARAFTARI:Sadece Asırlık Çınar’ın gölgesinde doğan ,büyüyen,yaşayan değil kendini Karşıyakalı olarak hisseden vefakar cefakar asil,çoğu zaman deplasman yollarında çile çeken, tribünlerde gücü ile takımlarına destek veren,yeri geldiğinde aşkı olan kulübüne başkan yönetici sporcu olarak hizmet eden , içinden başbakanların,bakanların,belediye başkanlarının bile çıktığı sadece Türkiye ye değil dünyaya örnek olmuş taraftarın adıdır.

FATİH DİNİZ: 65 senelik ömrünün çoğunu KSK da tabii ki önce taraftar sonra da sporcu daha sonra altyapılardan başlayan yöneticilik, şube başkanlığı ,başkanlık ve en sonunda da Divan Başkanlığı görevini yapan gerçek KARŞIYAKA AŞIKLARINDAN BİRİdir.

Şimdi bazıları Fatih abimizin, başkanımızın yeni dönem belediye meclis üyeliği üzerinden hak etmediği eleştirileri yapıyorlar.

Birincisi ve en önemlisi yukarıdaki kavramların içeriğini anlayabildiysek buna göre bir Karşıyaka taraftarının ister yönetici ister Başkan olsun kulübünün menfaatleri için siyaset yapması politikanın içinde yer alması hem çok doğal hem de kulübümüzün ihtiyacıdır.Geçmişte de benzer şekilde taraftarlarımız ve yöneticilerimiz bu tip alanlarda hem şehrimize hem de kulübümüze hizmet etme şerefine erişmişlerdir.

İkincisi Fatih DİNİZ özelinde bu görev için öncelikle biz KARŞIYAKA ÇARŞI GRUBU ve KARŞIYAKA TARAFTARLAR DERNEĞİ olarak sonra da kulüp yönetimi ve başkanı kendisine bu görev için kabul etmek istememesine rağmen telkin,baskı, ısrar ve destekte bulunduk.

Çünkü kulübümüzün ihtiyaçlarını ,eksiklerini,çözüm yollarını belediye nezdinde ifade edebilecek ,bu ihtiyaçlarımızın karşılanması noktasında takip edebilecek kulübün sesini en gür en dürüst ve en doğru şekliyle temsil edebileceğine inancımız tam.Diğer Karşıyaka Taraftarı vasfını taşıyan Meclis üyelerimize abilik yapacağına da sonsuz güveniyoruz.

Bu nedenle iyi bir KSK lı olan taraftar kimliğini hiç bir zaman bırakmayan,Fatih DİNİZ e eleştiri yapanları vicdanlarına havale ederek abimize başkanımıza KSK menfaatlerinin takipçisi olarak layıkıyla yapacağına inandığımız Belediye Meclis Üyeliğinde başarılar diliyoruz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.