Karşıyaka’ya AK destek

Karşıyaka’nın, ‘Hatıra Bileti’ kampanyasına Karşıyaka AK Parti İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu da 900 bilet alarak katkı yaptı

Karşıyaka’nın 20 Ocak’ta oynanacak olan Vanspor maçı öncesi ‘Hatıra Bileti’ kampanyasına destekler artmaya başladı. AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu da 900 bilet aldı. Kulübe desteklerinin süreceğini belirten Çiftçioğlu, “KSK sevgisi semt sevgisidir. Kulübümüzün bu zor günlerinde herkesin maddi ve manevi yanında olması gerekir. Biz tüm teşkilatımızla kulübümüzün yanındayız. Kulübümüz, Karşıyakamızın yaşam şeklini teşkil ediyor. Atatürk’e bağlı çağdaş semtimizde en önemli değer KSK’dir. Kulübümüze hepimiz sahip çıkıp destek olmalıyız.
Bizim teşkilat olarak her zaman olduğu bundan sonrada maddi manevi kulübümüzün yanında olmaya devam edeceğiz. İzmir’e Ak belediyecilik geldikten sonra Karşıyakamızın stadının bitmesiyle hepimizin büyük özlemle beklediği kulübümüzün o eski güzel günlerine döneceğinden hiç şüphem yok” diye konuştu.

ESKİ FUTBOLCULAR YALNIZ BIRAKMADI

Karşıyaka yönetiminin yapmış olduğu ‘Hatıra Bileti’ kampanyasına geçmiş yıllarda KSK forması giyen futbolcular da destek verdi. Birand Yaytaş, Timuçin Aşçıgil, Korhan Özen, Tufan Apaydın, Mutlu Kızıltan, Fatih Şen ve Bülent Ataman gibi isimler videolu mesaj yayınlayarak taraftarlara çağrı yaptı. Eski futbolcular, yayınladıkları videolarda, “Oradaydım diyebilmek için biletini al, takımına sahip çık. Haydi Karşıyakalı sıra sende”, “Ben de oradaydım diyebilmek için hatıra biletini al” mesajlarını yayınladı.

BİLET SATIŞLARI STORE’DA SÜRÜYOR

Karşıyaka’da kulübe maddi destek için 20 Ocak’ta oynanacak olan Vanspor maçı öncesi organize edilen ‘Hatıra Bileti’ kampanyasının bilet satışları devam ediyor. Yeşil-kırmızılı yöneticiler yaptığı ziyaretlerde toplu satışlar yapıyor. Bireysel olarak almak isteyen taraftarlar da 25 TL karşılığında KSK Store’lar dan biletlerini temin edebiliyor.
Yönetim maç gününe kadar mağzalarda bilet satışların süreceğini bildirdi.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.