Type: Status

Karşıyaka Yönetim Kurulu divan üyelerine bilgi verdi…

Karşıyaka Spor Kulübü yönetim kurulu, üç aylık faaliyetlerini Karşıyaka Spor Kulübü Divan Başkanlık Kurulu Genişletilmiş Toplantısı’nda anlattı.
Karşıyaka Belediyesi Zübeyde Hanım Nikah Salonu’nda yapılan toplantıyı Karşıyaka Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı Fatih Diniz açtı.

Karşıyaka Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Büyükkarcı’nın geçen üç aylık sürede yapılanlar ve bundan sonra yapılacaklar ile ilgili konuşmasının ardından oldukça samimi bir ortamda geçen toplantıda divan üyeleriyle karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Büyükkarcı, inşaat ruhsatı başvurusu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na yapılan yeni stat konusundaki son gelişmeleri anlatıp projesine yeniden hız kazandırılan 10 bin kişilik yeni salon planının detaylarıyla ilgili bilgi verdi. Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri’ndeki çim saha sayısını 3’e çıkarmak istediklerini, Milli Emlak’la temasa geçtiklerini belirterek şöyle dedi:

Sasalı’da 35 dönüm arazide yeni bir tesis yapmak istiyoruz. Tenis Şubesine Örnekköy’de 2 yeni kort kazandırdık. Futbolda altyapı oyuncusu sayısını kısa dönemde 169’dan 415’e çıkardıkdık. Futbol altyapıya çeşitli kentlerden A takımda oynama potansiyeline sahip 41 futbolcu transferi yaptık. Önceden sıkıntı olan personel maaşlarını aksatmadık. Basketboldaki ödemeleri Yaşar Holding’in desteğiyle sorunsuz yaptık.”

Teşekkürler Cihat Arslan

Hocamız Cihat Arslan görevini bıraktı. 

Cihat hocadan Dernek Başkanımız Okan Kırmacı vasıtası ile biz ricacı olmuştuk. Geldiğinde durum ortadaydı. Cihat hocanın gelişi ile takım çok daha farklı oyun çıkarmaya başladı. Formanın hakkını artık sahada görebiliyorduk. 

Eldeki imkanlar dahilinde en iyisini yaptı. Olmadı. Hiç kimse kesinlikle bu “SON”dan Cihat hocayı sorumlu tutamaz. 

Biz Karşıyaka Taraftarları olarak hakkımızı helal ediyoruz. Kariyerinde başarılar diliyoruz. 

Bir gün yolumuzun tekrar kesişeceğini biliyoruz.

Karşıyaka çocuğu Cihat Arslan’a tüm emekleri için teşekkür ederiz.

Karşıyaka Çarşı Grubu

 

Tüm Tribün Emekçilerinin Başı Sağolsun

Göztepe Tribün liderlerinden Serkan Görmüş maalesef hakkın rahmetine kavuşmuştur. 

Başta Ailesi ve yakınları olmak üzere tüm Göztepe Tribün emekçilerinin başı sağolsun. Mekanı cennet olsun..

Karşıyaka Çarşı Grubu

“Kötü Gün Taraftarı” yarın yine tribünde olacak

Yarın oynayacağımız maçın bizim için önemi büyük. Aynı zamanda Fethiye’nin Silivri deplasmanında alacağı sonuç daha da önemli.

Kardeşlerimiz yarın oynayacağımız maça gelecek. Muhtemelen tribünde beraber bağıracağız. Karagümrüklü kardeşlerimiz, bizim içinde bulunduğumuz durumdan dolayı organizasyon yapmamayı uygun gördü. Ancak bizim tribünümüzde yerlerini alacaklar.

Kötü gün Taraftarı bu görselde olduğu gibi Altay maçında takımın yanındaydı. Karagümrük maçında da takımımızı sonuna kadar destekleyeceğiz.

Atatürk Stadı
15.00 YARIN

Polis Teşkilatımızın Kuruluş yıl dönümünü kutlu olsun

Kutsal vatan topraklarımızın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve güvenliği için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızın Kuruluş yıl dönümünü kutlu olsun.

Karşıyaka Çarşı Grubu

Altay Maçına Gelecek Taraftarımıza

Bu hafta Altay ile Atatürk Stadında lig maçına çıkıyoruz. Karşılaşma Atatürk Stadında Pazar günü saat 15.00’da başlayacak. 

TARAFTARIMIZ karşılaşmaya 12 nolu kapıdan (Mersinli girişi – Çınarlı Tarafı – Arka Kapı) giriş yapacaktır.

Karşıyaka’da buluşma noktası yok, toplu gidiş yok. Herkes diğer maçlarda olduğu gibi münferit stadın yolunu tutacak. 

Değinmek istediğimiz önemli detay ise stada giriş yapılacak saat. 14.00’da Taraftarımızın içeriye girmiş olması gerekiyor. 
Bilet ücretleri 5 TL. 12 nolu kapıdan biletlerimizi alarak içeri giriş yapacağız. Bir kaç bira az içecek ve 14.00’da tribünde olacağız.

Taraftarımızın bilgisine..